وب سایت رسمی قالب چند منظوره پلاسما
آخرین قالبی که می خرید ...

شروع کار با صفحه ساز ویژوآل کامپوزر


تو این آموزش و آموزش های بعد، بطور کامل با نحوه ساخت صفحات به کمک صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر آشنا خواهید شد و المان های جدیدی که در این قالب به اون اضافه شده رو باهم بررسی خواهیم کرد. اگر قبلا با صفحه ساز ویژوآل کامپوزر کار کرده باشید حتما متوجه تغییرات ظاهری و کاربردی اون شدید، این افزونه در این قالب کاملا بهینه شده و ظاهر بسیار متفاوتی با نسخه اصلی اون پیدا کرده.

معرفی ویژوآل کامپوزر

ساخت صفحات زیبا در وردپرس بدون نیاز به کدنویسی ویژگی اصلی این افزونه است. صفحه ساز ویژوال کامپوزر یک ویرایشگر بصری (drag and drop) کشیدن و رها کردن است که با المان های قدرتمند خود امکان ساخت یک سایت زیبا و حرفه ای وردپرس را برای شما به راحتی فراهم می کند. ویژوال کامپوزر یک صفحه ساز سریع، آسان و قدرتمند است که به شما ابزاری برای ایجاد هر نوع وب سایتی را می دهد.

به کمک افزونه الگو های آماده صفحه ساز یک کتابخانه کامل از 459 المان آماده ویژه قالب پلاسما را بدون نیاز به کدنویسی به راحتی دریافت کنید.

بخش مهمی که در این آموزش به اون اشاره میشه متن داینامیک و رسانه داینامیک هست که به کمک اون ها میتونید تصویر شاخص و متن صفحه رو بصورت اتوماتیک دریافت کنید، برای درک بهتر اگر بخواید در بخش نوشته ها از یک بلوک محتوا استفاده کنید به کمک این دو بخش میتونید بصورت اتوماتیک متن نوشته ها رو نمایش بدید.

در آموزش نحوه ساخت محصول سفارشی ووکامرس بصورت کامل با مفهوم تصاویر و متون داینامیک آشنا خواهید شد.
ازتون دعوت میکنم برای تسلط بیشتر روی افزونه صفحه ساز ویژوآل کامپوزر و همچنین آشنایی با روش های مختلف انتقال المان ها آموزش های زیر رو مشاهده کنید :

معرفی المان جدید و قدرتمند صفحه ساز

روش های مختلف کپی گرفتن و انتقال صفحات

بخش مقدماتی آموزش قالب پلاسما به پایان رسید و از بخش های بعد بصورت تخصصی تر قسمت های مختلف رو مورد بررسی قرار میدیم