وب سایت رسمی قالب چند منظوره پلاسما
آخرین قالبی که می خرید ...

تیم تخصصی دکتر پلاس

ما در تیم دکتر پلاس سال ها به دنبال ابزاری همه فن حریف برای اجرای پروژه های طراحی سایت گشتیم، بیش از صد قالب مطرح دنیا را تست کردیم تا اینکه متوجه قدرت خارق العاده آنکد شدیم.
هر چند انعطاف و قدرت آنکد به تنهایی او را تبدیل به قالبی بی رغیب می کند و طرف داران آن روز به روز بیشتر می شوند، اما قدرت بخش فروشگاهی آنکد مثل سایر بخش های آن نیست و کاربران برای انجام سفارشات فروشگاهی به ناچار مجبور به استفاده از قالب های دیگر می شوند.

درباره تیم دکتر پلاس

قالب جدید آنکد با نام پلاسما

نکته مهم اینجاست که قالب فروشگاهی مناسب بسیار اندک است و آن ها نیز در بخش های دیگر دچار ضعف هستند، همچنین انعطاف لازم را ندارند و دست شما در انجام تغییرات بسته است.

به عنوان مثال در یک قالب فروشگاهی آیا می توانید بخش بلاگ یا نمونه کار قدرتمندی ایجاد کنید؟ آیا المان های غیر فروشگاهی برای ایجاد صفحات متفاوت و خلاق مانند آنکد در آن ها وجود دارد؟ آیا دموهایی به تنوع و عظمت دمو های آنکد ( بیش از 200 دمو متفاوت و خلاق ) دارند، و آیا انعطاف و مدیریت جذاب آنکد را دارند… پاسخ مشخص است خیر.
قالب قدرتمند پلاسما حاصل بیش از یک سال تلاش ماست که به صورت کاملا اصولی و با استفاده از آخرین متود های برنامه نویسی ساخته شده است. ما در این تیم تمامی نواقص موجود در قالب آنکد را برطرف کرده و امکانات قابل توجهی به این قالب قدرتمند اضافه نموده ایم.

آماده شنیدن نظرات شما برای قدرتمندتر ساختن این قالب ارزشمند هستیم، نواقص و کمبود های آن را به ما اطلاع دهید و در بروز رسانی های بعدی منتظر برطرف شدن ایرادات و اضافه شدن امکانات جدید باشید.

در تلاش هستیم بصورت متمرکز و تخصصی این قالب ارزشمند را روز به روز گسترش دهیم …