وب سایت رسمی قالب چند منظوره پلاسما
آخرین قالبی که می خرید ...

آشنایی با روش ایجاد محصول در ووکامرس


در بخش معرفی قالب با گونه های مختلف محصول بطور کلی آشنا شدید، در آموزش روش ایجاد محصول بصورت تخصصی این بخش رو مورد بررسی قرار میدیم.

با مراجعه به صفحه همه‌ی محصولات که در منوی محصولات قرار داره مشابه نوشته‌ها قادر هستید تا به کلیه محصولاتی که در ووکامرس اضافه کردید دسترسی داشته و اقدام به مدیریت محصولات و ویرایش محصول در ووکامرس کنید. به صورت کلی اولین قدمی که باید برای مدیریت محصولات در ووکامرس بردارید و اقدام به اضافه کردن محصول در وردپرس کنید اینه که بعد از ورود به پیشخوان وردپرس به منوی محصولات > افزودن جدید مراجعه کنید تا وارد صفحه مربوط به مدیریت محصولات در ووکامرس شده و اقدام به انتشار محصول در ووکامرس نمایید.

در ووکامرس ما چهار نوع محصول داریم، محصول ساده که میتونه بصورت دانلودی یا فیزیکی باشه، محصول گروه بندی شده، که در اینجا میتونید چند محصول رو وارد کنید و بصورت گروهی اون هارو نمایش بدید، محصول خارجی که میتونید لینک محصولات سایر مارکت هارو در محصولتون وارد کنید ، و محصول متغیر که در این آموزش بصورت مفصل اونو بررسی میکنیم.

در قسمت زیر حالت های مختلف محصول رو میتونید در دمو قالب مشاهده کنید.

محصول با چند فروشنده

محصول متغیر

محصول ساده

محصول تخفیف دار

محصول نا موجود

محصول خارجی

همونطور که میدونید ساختار محصول در هر قالبی ثابته و تنها راه تغییر و سفارشی سازی اون، دست بردن در کد های ووکامرس قالب هست. اگر میخواید بدون دست بردن به کد های قالب محصولی سفارشی ایجاد کنید آموزش زیر رو مشاهده کنید:

روش ایجاد محصول سفارشی ووکامرس

اگر تابحال با پلاگین قدرتمند ووکامرس کار نکردید نگران نباشید، در این آموزش و آموزش های بعد بصورت کامل و ساده با آن آشنا خواهید شد.